Eskişehir Koltuk Yıkama 0530 746 82 66 - 0542 260 86 02 Koltuk Yıkama Temizleme Hizmetleri, Halıflex, Apartman, Merdiven Temizliği

Yerinde Halı Yıkama

Temizlik konusunda her türlü konuda hizmet verecek şekilde yapılandırılmış olan firmamız tarafından yerinde koltuk yıkama hizmeti yanında yerinde halı temizleme hizmetimizi de alabilirsiniz. Özellikle camiler, toplantı salonları, düğün salonları gibi halılarla kaplı olan yerlerde halıları toplamak nakliye etmek ve tekrar getirerek yeniden yerleştirmek hem zaman kaybına neden olur hem de maliyat açısından sizlere ek külfetler getirir. Bu konuda yerinde halı yıkama hizmeti sunan firmamız tıpkı koltuk yıkama hizmeti gibi halılarınızı bulunduğu yerlerde en modern teçhizat ve ekipmanlarla gelerek temizlemekte ve ilk günki haline getirerek hijyenik olarak sizlerin kullanımına sunmaktadır.

Her türlü temizlik hizmetimiz gibi bu hizmetimizde de Eskişehir de en uygun fiyat ve en kaliteli hizmeti sunmak için her türlü imkanımızı sefer ediyoruz. Bu konuda bizlerden her zaman destek alabilirsiniz. Uygun fiyat ve kalite garantisi veriyoruz.

Yerinde koltuk yıkama hizmetimiz gibi Eskişehir de yerinde halı yıkama hizmeti almak istediğiniz de ulaşabileceğiniz en doğru adrestesiniz. Ayars Temizlik..

Bir telefon kadar yakınız. Lütfen detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşınız.

 

Duvardan Duvara halı kaplı evler kullanışlı olduğu gibi, evlerimizin ısı yalıtımını korur ve görsel olarak da etkileyici bir dekorasyon malzemesi olmaktadır. Temizliği zor görünse dahi profesyonel bir temizlik firması yardımı ile yılda sadece bir kez olmak üzere yıkatıldığı takdirde uzun yıllar kullanıla bilmektedir.

Firmamız yerinde halı yıkama konusunda kullanmış olduğu özel halı şampuanları ile sizlere profesyonel bir destek sunmaktadır. Yerinde yıkama işlemi sadece duvardan duvara kaplı Halıfleksler için yapılmaktadır. Diğer Halılar yerinde halı yıkama işlemi için uygun değildir.

Yerinde Halı yıkama da yapılan uygulamalar;
 Ya da maddeler vakum Öncelikle yıkama işlemi yapılmadan var ise halı üzerinde kaba toz makinesi yardımı ile alınır. Daha sonra Halıfleksler için hazırlanmış özel Şampuan su ile karıştırılarak fırça makinesi yardımı ile halıya tatbik edilir ve Yıkama işlemi yapılır. Bu işlem halınızın yumuşaması ve lekelerin çıkarılması ayrıca halı üzerindeki havların toplanması için yapılır. Kirlerinden arındırılan halının üzerine verilen ilaçlı su sanayi tipi vakum makinesi ile çekilir. Gerekli görülen bölgelerde bu işlem tekrarlanır.

Kuruma Süresi:Hava sıcaklığı, nem oranı ve halının cinsine göre ortalama 5-16 saat zarfında kullanıma hazır olur. Yıkama işlemi bittikten sonra 1 veya cam kapı açık tutulup saat havalandırılmalıdır.

 

Yerinde Halı Yıkama